

3 700 ₴
Фрезер для манікюру і педикюру Marathon 3 Champion – універсальна фрезерна машинка для професіоналів. Незамінний в роботі з манікюрними і педикюрними напрямком. Дана модель відрізняється своєю потужністю, зручностями і ергономічністю. Апарат має вихідну чинності 40 W і швидкість обертів до 35000 об./мін. Відмінними рисами стали плавний регулятор обертання, функція реверсу, отвори на блоці під насадки, ручка з повітряним охолодженням, вібрація і шум відсутні.
Машинка укомплектована:
— пристроєм живлення
— ручкою для фрезера
Основними перевагами фрезерів є те, що використання інструментів і пилок заміняють насадки. При роботі з різними насадками, такими як керамічні, алмазні та полірувальні. можна без праці шліфувати, полірувати, рівняти форму й чистити нігтьову пластину.
Переваги:
- Автоматичний контроль швидкості
- Не вібрує
- Реверс
Технічні параметри:
Максимальна кількість оборотів до 35 000об/хв
Напруга 220-240В
Потужність 45Вт
Вага ручки 208гр
Виробництво: Південна Корея
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид апарату | Універсальний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Мережа 220 В |